LoadingAdd to favorites What We Do in the Shadows /Türkçe Altyazılı
Video Yükleniyor..
what-we-do-in-the-shadows-turkce-altyazili

Film İzle : Hem vampir filmleri izlemek isteyenlerin hem de komedi olsun diyenlerin tam aradıkları film diyebiliriz What We Do in the Shadows izle filmi için. Sitemizde bulunan birçok vampir filmi içerisinden de dilediğinizi seçip kafanıza göre bir akşam geçirebilirsiniz. Bol kanlı sahnelerin yanı sıra komedinin de eksik olmadığı güzel bir yapım bizlerle oluyor. Filmin içeriğinden önce aldığı puan ve aslında işlediği basit bir konuya farklı açılardan yaklaşınca istenilen düzeyde bir başarının yakalanmaması içten bile olmuyor görüldüğü gibi.
What We Do in the Shadows izle filminde karşımıza Viago, Vladislav ve Deacon adındaki üç vampir kardeşimiz çıkıyor. Aslında film bizlere eğer şu dünyada iz insanların hayal ettiği gibi vampirler de yaşıyor olsaydı onların işi bizlerden çok daha zor olurdu demeye getirmişler olayı. Bir belgesel ekibi tarafından ısrarlara dayanamayan vampir ailenin hayatının her anını didik didik eden kameraların karşısındayız şimdi. Bu ekip canlarını güvenceye aldıktan sonra bu üç vampir adamın yaşadıkları eve giderler. Artık onlarla beraber bir vampir nasıl yaşar ne yer ne içer ve bunları nasıl temin eder sorularına detaylı cevaplar bulmak istemektedirler.
Bu sırada anlayacakları ve görecekleri durumlar aslında gerçeğin çok farklı olduğunu gözler önüne serecektir. Normal bir hayatı bizlerden daha da fazla istediklerini görebiliriz. Bu film ile birlikte sitemizde çoğalmaya başlayan çeşitli kategoriler altındaki sekiz yüze yakın film arasından her biri sorunsuz şekilde çalışan videolar ile izleme olanağı yakalamaktasınız. www.canli-filmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar