LoadingAdd to favorites Dracula
Video Yükleniyor..
dracula

Film İzle : Olayların merkezinde her zamanki gibi vampirler diyarı olarak bilinen Transilvanya geliyor ve Dracula başlangıç Türkçe dublaj izle filmi bizlerle oluyor. Filmin içeriğinde bolca Osmanlı İmparatorluğundan ve bizim ünlü sultanlarımızdan olan II. Mehmet’ten bahsedilmiştir. Namı diğer Fatih Sultan Mehmet Han hazretleri diye de biliriz. Filmin baş kahramanı olan Luke Evans görünenin aksine biraz düşük kalmış bir oyunculuk sergilemiş ve bu da filmin temposunu etkilemiştir. Dracula başlangıç altyazılı izlemek isteyenler için de sitemizde filmin altyazılı hali bulunmaktadır.
Drakula başlangıç izle filminde bizlerin vampirlerin atası olarak bildiği Drakula ilk defa nasıl ortaya çıktığı konusundaki sorulara yanıt olacak bir film de denebilir. Filmde III. Vlad adındaki bir kral ve bu kralın Osmanlı’ya vermek zorunda olduğu 1000 tane erkek çocuk konu alınıyor. Bu erkekleri asker olarak Osmanlıya vermek ile yükümlü olan III. Vlad ve eşinin kendi çocuklarının da bu askerlerin içerisinde olmasından dolayı bir takım yollara başvurarak bu durumun üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Öncelikle direk olarak bu anlaşmadan dönmeleri onların Osmanlı ile savaşa girmelerine neden olacaktır ki bu savaşı asla normal şartlarda kazanamayacaklardır.
İşte bu nedenle III. Vlad kendisi için geri dönüşü olmayan bir anlaşma yapacaktır. Doğaüstü bir güçle ruhunu karşılığında yaptığı bu anlaşma ile güçlerini fazlası ile arttıran ve artık kana susamış bir yaratığa dönüştüğü için de her türlü savaşa kalkışabilecek gücü kendisinde bulan III. Vlad planını uygulamaya koyacaktır. Bu plan ile de Osmanlı’ya karşı başlatacağı savaş sırasında yaşananlar, savaş sonrasındaki gelişmeler ve artık asla bitmeyecek olan insan kanına susuzluğuna dair her şeyin filmde anlatıldığını görebilirsiniz. Film aslında bizler için biraz üzücü bir içeriğin mimarı da olsa sadece eğlenmek amaçlı izlenir ise büyük keyif verecek bir film.

Yorumlar