LoadingAdd to favorites Asla Pes Etme izle 2008 Tek Parça 720p
Video Yükleniyor..
asla-pes-etme-izle-2008-tek-parca-720p

Ailesi ile çeşitli sorunlar yaşayan bir gencin usta bir dövüş sanatları eğitmeninden aldığı derler sonrasında katıldığı turnuva sürecinde yaşadıkları ve turnuvanın sonunda ulaşacağı noktanın anlatıldığı güzel bir vurdulu kırdılı film olan asla pes etme izle filmi ile sizlerleyiz. Filmin 2008 yılında çekilmiş olan ilk seri filminin arkasından 2011 yılında bir film daha çekilmiştir. Ancak ilk kadar ses getirdiği söylenemez. Asla pes etme 1 izle filminin hemen arkasından bu filmin sonrasında çekilen ancak pek bir bağlantısı olmayan ikinci filmi de hem altyazılı hem dublaj şekillerinde sizlere sunacağız. Ayrıca Yusuf Yusuf izle filmi de sizlerle.
Filmde Jake adındaki bir genç babasını kaybettikten sonra annesi ile birlikte yeni bir yere taşınırlar. Burada yeni bir okul yeni bir çevre edinecek olan Jake için her şey artık kötü gitmektedir. Ta ki okulda güzeller güzeli Baja adlı kızı görünceye kadar. Bu kızın daveti ile okul gençleri arasında verilen bir partiye katılır. Burada Baja’nın erkek arkadaşı olduğunu öne süren birisi ile kavga etmek zorunda kalan Jake fena halde pataklandığı için artık herkesin alay konusudur.
Özellikle de çekilen videolar okulda hızlı bir şekilde yayılınca işler daha da zor hal alacaktır. Arkadaşı Jake’ye değişik bir savunma sanatı ve bunun eğitimini en iyi şekilde verebilecek bir eğitmenden bahseder. Jean Roqua adındaki bu adam ile Jake arasında gelişecek olan dostluk ta filmi izlettiren diğer unsurlar arasında.

Yorumlar