LoadingAdd to favorites Asla Pes Etme 2
Video Yükleniyor..
asla-pes-etme-2-

Film İzle : Seride ilk film olan asla pes etme izle filmi ile bir patlama yakalayan tarzın devamını sağlamak adına ikinci filmi çekilmiştir. Asla pes etme 2 izle film kötü sayılamayacak bir gidişe sahip ancak ilk film ile kıyaslaması yapılacak olursa da biraz sönük kalmış olduğunu söylemeliyiz. Bu yüzden yine bu tarz filmlerden hoşlananların kaçırmaması gereken güzellikte bir film bizlerle oluyor. Filmde karşımıza çıkan farklı tarzları bir araya getiren bir dövüş sanatı ve bu sanatın içerisinde yer almak ve de en iyisi olmak adına savaşa genç üniversiteli erkeklerimiz var.
Bu sefer olaylar biraz daha değiştirilmiş ve işin içerisine gurup olarak eğitim ve ihanet de katılıyor. İlk başlarda her şeyden habersiz gençlerimizin bir tane organizatör öğrenci ile tanışmaları hayatlarını değiştirecektir. Bu öğrenci düzenleyecek olduğu dövüş turnuvasına katılacak kişileri ayarlamakta ve bunun yanı sıra da ödül verileceğini bildirmektedir. Bu ödül çoğu öğrencinin aklını kurcalayan ve katılım için istekli hale getiren cinstendir. Ancak bu turnuva için yeterli kabiliyet ve bilgiye sahip değillerdir.
Özellikle de bir tanesi şu sıralar büyük ölçüde ezilmekte ve diğer öğrencilerden de dayak yemektedir. Bu ve birkaç öğrenci daha bir tanesinin uzun süredir çalıştığı bir eğiticinin yanına kaydolurlar. İlk başlarda hepsinden ayrı ayrı söz alan ve bu sanatlarını asla birisine zarar vermek ve keyfi durumlar içerisinde kullanmayacakları konusunda anlaşan eğitmenin bu sözü tutacakları konusunda şüpheleri vardır. İşte bu şüpheler gerçeğe dönüşür ve öğrencilerden bir tanesi kendisini bir zamanlar pataklayan gurubun üzerine giderek onları hastanelik eder. İşte bundan sonra guruptan ayrılan ve diğerleri ile düşman olan bu öğrenci bakalım turnuvaya katılacak mıdır? www.canli-filmizle.com iyi seyirler diler.

Yorumlar